"Co-construyendo puentes de significado"
Del 6 al 9 de Julio de 2016
Barcelona (España)

REZULTATI - KATEGORIJE

Tek na Šmarno goro je bil v glasovanju, ki ga je organizirala Mednarodna zveza za gorke teke (WMRA), proglašen za »the greatest-mountain-race-of-all-time«, kar bi se v slovenščini najbolje slišalo »naj gorski tek na

40. TEK NA ŠMARNO GORO - slovenska-atletika.si

Najboljši rezultati (RŠG) Rezultati 2019 (RŠG) Rezultati 2018 (RŠG) Rezultati 2017 (RŠG) Rezultati 2016 (RŠG) Rezultati 1996 – 2015 Arhiv (RŠG) Tek na Šmarno goro Menu Toggle. Iskalnik po arhivu rezultatov – Tek na Šmarno goro; Naši sponzorji Menu Toggle. Postanite naš sponzor; Lista klubskih rekordov; Kontakt; Galerija

40. Tek na Šmarno goro - Facebook

40. Tek na Šmarno goro. Public · Hosted by Tek na Šmarno goro/The Smarna Gora Race, Rekord Šmarne Gore and 2 others. clock. Saturday, October 12, 2019 at 8:00 AM – 12:30 PM UTC+02. More than a year ago. pin. Tek na Šmarno goro/The Smarna Gora Race. Rocenska cesta, Ljubljana, Slovenia. Show Map. Hide Map.

33. TEK NA ŠMARNO GORO - Šmarna gora

Eritrejec Filimon Abraham je novi rekorder v teku na Šmarno goro. V petek je progo kot prvi do zdaj zmogel v manj kot 11 minutah (10:59). Za nov slovenski rekord je na jubilejni 25. izvedbi, ki je bila zaradi novega koronavirusa s pomladi prestavljena na jesen, z izidom 11:12 minute in s skupno tretjim mestom poskrbel Timotej Bečan. Drugo mesto je zasedel francoski tekač Sylvain Cachard, ki

Nov absolutni in slovenski rekord na Šmarno goro - … 40. tek na šmarno goro rezultati

Eritrejec Filimon Abraham je novi rekorder v teku na Šmarno goro. V petek je progo kot prvi doslej zmogel v manj kot 11 minutah (10:59). Za nov slovenski rekord je na jubilejni 25. izvedbi, ki je bila zaradi koronavirusa s pomladi prestavljena na jesen, z izidom 11:12 minute in s skupno tretjim mestom poskrbel Timotej Bečan. Francoz Sylvian Cachard (41:47) in Slovenka Mojca Koligar (Papež

Smarna gora 40. tek na šmarno goro rezultati

40. TEK NA ŠMARNO GORO REZULTATI. M - Moški - skupno Uvr. Št. Priimek in ime LR Država Klub K1 K2 Rezultat Kat/# 50 66 FUMELLI Roberto 1974 ITA GS CSI Morbegno 0:26:18 0:34:21 0:56:19 M6/8 51 182 VIVOD Milan 1966 SLO ŠD Team Mozirje 0:25:59 0:34:19 0:56:24 M7/4

Rekord Šmarne gore – Tekaški klub Šmarnogorska …

10 na vsako nogo Stegna, zadnjica, trup 2.b: Obrnjeni ste s hrbtom proti klopi. Ena noga je na tleh, druga noga je naslonjena na klop. Bolgarski počepi (lahko vzamete uteži) 10 na vsako nogo Stegna, zadnjica, trup 2.c: Stoja na eni nogi z rokama na tleh Počep in navpičen odriv na eni nogi (lahko vzamete uteži) 10 na

Rezultati - Gorski teki

Rezultati - Tek na Šmarno goro

Tek na Šmarno goro Rezultati Iskalnik rezultatov Najdi svoj rezultat na teku preko iskalnika. Arhiv rezultatov Na voljo vam je arhiv rezultatov skozi vso zgodovino teka Najboljši rezultati Najboljši rezultati od 1993 do 2009 Zmagovalci 1979-2019 Kdo so zmagovalci in njihovi časi. Povezave Povezave in linki do spletnih strani organizacij, podjetij in društev s katerimi … Rezultati Read

Domov - Tek na Šmarno goro

1 / 3 40. TEK NA ŠMARNO GORO Ljubljana-Slovenija, 12. okt. 2019 POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH - SVETOVNI POKAL V GORSKIH TEKIH REZULTATI - KATEGORIJE PROGA »A« ‐ 0,65km; +100m/‐0m; mlajši dečki in deklice (U12); dečki in deklice (U14)

40 let teka - Tek na Šmarno goro

40. TEK NA ŠMARNO GORO Ljubljana-Slovenija, 12. okt. 2019 POKAL SLOVENIJE V GORSKIH TEKIH - FINALE REZULTATI PROGA »A« ‐ 0,65km, +100m/‐0m mlajši dečki in deklice (U12) ‐ absolutno Štev. Ime Roj. Kat. drž Klub. ČAS 1. 186 REPOVŽ Maj 2008 M1 SLO / 0:03:42 2.