"Co-construyendo puentes de significado"
Del 6 al 9 de Julio de 2016
Barcelona (España)

Bodo Slovenci pokvarili hokejski praznik v - …

To so tekme za katere treniraš celo kariero. Selektor Nik Zupančič 7. februarja 2013 je Slovenija v Vojensu vodila že z 2:0, a je Belorusija izenačila v treh minutah, nato pa sta dvoboj odločila zdaj upokojeni kapetan Tomaž Razingar in zdaj poškodovani David Rodman.

HOKEJTV.SI | Vse o hokeju v Sloveniji in prenosi …

slovenija belorusija hokej

Slovenska hokejska reprezentanca do 20 let je na svojem prvem srečanju doživela prvi poraz. Sicer odlična igra v obrambi ni bila nadgrajena z učinkovito igro v napadu.

Ice Hockey Federation of Slovenia - Hokej

Hokej v živo: Belorusija - beloruska hokejska liga in več kot 100 drugih hokejskih lig in pokalov. Zelo hitro posodabljanje rezultatov, delni in končni izidi v živo. Ligaške lestvice, zvočna opozorila ob zadetkih, izbiranje lig, strelci zadetkov in še veliko hokejske statistike v živo.

Risi do druge zmage, Kristan ohranil mrežo …

2020 / 21 DP Člani 20/21 IHL - Člani - 20/21 IHL - Mladinci - U19 - 20/21 IHL - Kadeti - U17 - 20/21 IHL - Dečki - U15 - 20/21 IHL - Mlajši dečki - U13 - 20/21 IHL Članice 20/21 Pokal Slovenije 20/21 Poletna liga na …

Hokej Belorusija - beloruska hokejska liga, …

SLOVENIJA - BELORUSIJA 1:4 (1:1, 0:2, 0:1) Bašič 2.; hokej Slovenija risi. Prijavi napako. Oglas. Sorodne novice. Nazaj. Naprej. Risi obdobje z Janom začeli s porazom. V petek z Belorusi, v soboto s Francozi. Jan: Prva naloga, da fantje pridejo z veseljem v reprezentanco

Ekstraliga 2020/2021 rezultati, Hokej Belorusija

Hokej - RTVSLO.si

Belorusija prehitra za neizkušeno Slovenijo Večinoma neizkušena zasedba slovenskih hokejistov je na turnirju v Minsku po porazu z Latvijo klonila tudi proti Belorusiji (1:4).

Belorusija - Ice Hockey Federation of Slovenia

Belorusija se je na evropski zemljevid zapisala kot država, ki ne le, da ni uvedla ukrepov za zajezitev širjenja okužbe, temveč ignorira vse napotke zdravstvenih strokovnjakov. Nemoteno potekajo vsa športna tekmovanja, bari in restavracije obratujejo, otroci se v ponedeljek po tridnevnem prazniku vračajo v šole.

U20: Slovenija : Belorusija 0:2 - Hokejska zveza …

Kazen moštvu, TOO-M (IIHF #166, Preveč igralcev), kazen prestaja #84 HEBAR Andrej [ 18:20 - 20:20 ]

Slovenija : Belorusija | 3 : 5 | Hokejska zveza Slovenije

Neposredni prenosi hokejskih tekem naj bodo dostopni kar najširšemu krogu gledalcev. 30. december 2020, Ljubljana – Hokejska zveza Slovenije in podjetje Vprašaj d.o.o. sta jeseni 2018 združila moči in slovenskim ljubiteljem hokeja omogočila spremljanje tekem slovenskih hokejskih klubov in državnih

Belorusija prehitra za neizkušeno Slovenijo | …

Hokej Belorusija rezultati v živo so v realnem času in jih ni potrebno osveževati. Skrbniki spletnih strani, ki ste zainteresirani za storitev rezultati v živo na vaših spletnih straneh smo za vas pripravili rešitev inScore, ki ustreza dizajnu vaše spletne strani.

Slovenci v Minsku spet klonili z 1:4 - RTVSLO.si

Pojasnilo:Hokej v živo na Livescore.in - hokejl Belorusija rezultati v živo.Storitev Livescore.in omogoča rezultate v živo, najnovejše rezultate, pregled urnika tekem in podrobnosti tekem. Sledi hokeju Belorusija in preko 100 hokejskih tekmovanj po svetu.

Uvodno srečanje pripadlo Belorusom - Hokejska …

Belorusija je ob koncu tretjine nevarno zapretila, a je Jevgeni Lisovec zadel le okvir vrat. Izenačeno le dobri dve minuti. Po treh minutah in pol zadnje tretjine je Slovenija le zatresla mrežo. Rodman je krenil po desni strani in podal na sredino, kjer se je lepo obrnil Sabolič.

Slovenija - Belorusija - YouTube

Nocoj smo po daljšem obdobju v Ljubljani spet lahko spremljali tekmo Alpske hokejske lige med ekipama HK SŽ Olimpija in Wipptal Broncos Weihenstephan.

Belorusija: Izbruh okužbe v domu za otroke z …

Belorusija HZS PR petek, 1.maj 2015 Prvi tekmec Slovenije na svetovnem prvenstvu na Češkem bo Belorusija, s katero se bo pomerila v soboto, 2. maja, ob 16.15.